Plogstigen 

Bageri, snickeri/bilvård, företagsservice, elektronikåtervinning,  textilverkstad, transportgrupp och administration.
 

Samordnare   Timo Kallio    073-518 10 54  timo.kallio@jobbverket.nu
Verksamhetsansvarig snickeriet   Michael Bomark    073-518 10 56  michael.bomark@jobbverket.nu

Verksamhetsansvarig företagsservice  Lotfi Mahjoub  073 518 10 58 lotfi.mahjoub@jobbverket.nu
Verksamhetsansvarig textilen  Saoussen Lagouni 073 709 21 42    saoussen.lagouni@jobbverket.nu
Verksamhetsansvarig bageriet  Carina Jarnhed    073-518 10 50  carina.jarnhed@jobbverket.nu 
Verksamhetsansvarig elektronikåtervinningen  Anna Zetterström  073-518 10 52  anna.zetterstrom@jobbverket.nu
Handledare    Christer Horn   073-518 22 40  christer.horn@jobbverket.nu